Producent okien i drzwi

KONTAKTEURO PVC SP. z o.o.
ul. Spółdzielcza 6,
21-110 Ostrów Lubelski,
Poland

tel. +48 81 85 21 230
fax +48 81 85 21 214

info@europvc.pl

Mój stan

Mapa dojazduO firmie

Firma Euro PVC Sp. z o. o. powstała w 2007 roku dzięki kooperacji polsko-belgijskiej.

Jesteśmy producentem, zgodnej z europejskimi standardami, stolarki PVC. Dowodem tego są uzyskane przez nas w 2008 roku certyfikaty.

 

Kilka słów o EURO PVC

Od chwili założenia, dzięki determinacji naszego zespołu oraz konkurencyjnej ofercie w postaci wyrobów najwyższej jakości, możemy pochwalić się 100% wzrostem w skali roku.

Nasi Klienci są dla nas bardzo ważni, zależy nam na ich zadowoleniu podczas realizacji zamówienia oraz długo po jego zakończeniu. 95% naszych klientów to zagraniczni kontrahenci z krajów Beneluksu, Niemiec, Austrii, Francji, Grecji oraz Hiszpanii.

Nasze wyroby dostarczamy klientom bezpośrednio z naszych magazynów używając własnego taboru transportowego (samochodów ciężarowych marki Scania). Jakość jest dla nas ważnym elementem na każdym etapie drogi produktu, dlatego zainwestowaliśmy w nowoczesny, w pełni zautomatyzowany park maszynowy.

Na terenie firmy działa numeryczne centrum tnąco-frezujące Elumatec SBZ610 o wydajności 120 okien w ciągu 8 godzin pracy. Cykl zgrzewania i oczyszczania odbywa się na czterogłowicowych maszynach firmy Urban AKS 1400ETL i SV530.

Wszystkie maszyny i urządzenia obsługiwane są przez w pełni wyspecjalizowaną kadrę o kilkunastoletnim stażu i szerokim doświadczeniu w branży.

Nasze wyroby produkujemy używając bezołowiowych profili PVC (Aluplast i Wymar), dzięki czemu spełniają one wszystkie europejskie standardy ekologiczne.

Początek strony