Producent okien i drzwi

KONTAKTEURO PVC SP. z o.o.

ul.
Spółdzielcza 6,
21-110 Ostrów Lubelski,
Poland

tel. +48 81 85 21 230
fax +48 81 85 21 214

info@europvc.pl

Mój stan

Mapa dojazduOferta

Produkujemy okna, drzwi i systemy łączone PVC. Realizujemy każde zamówienie.


Produkty

"Aluplast"

System ideal 4000 to nowa generacja profili, które już dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości. Łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania. Oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu. Klasyczne, eleganckie linie w smukłych profilach o wyrazistych konturach wersji niezlicowanej to gwarancja ponadczasowej elegancji.

Dla osób szukających wyjątkowych możliwości kreacji swoich okien powstała natomiast seria round-line, wyróżniająca się delikatną optyką i łagodnymi zaokrągleniami. Dzięki zaokrąglonym konturom okna posiadają bardzo atrakcyjny wygląd i doskonale wpisują się w charakter nowoczesnych wnętrz. Różnego typu listwy przyszybowe pozwalają na dodatkową stylizację okna i dopasowanie do charakteru wnętrza.

System ideal 4000 jest uniwersalny w swoich zastosowaniach, świetnie sprawdzają się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno- i wielorodzinnego, jak i w przypadku renowacji. W tym drugim przypadku, gdzie często nie ma możliwości powiększenia otworu okiennego, szczególnie istotną zaletą jest obniżona wysokość ramy i skrzydła, co zwiększa powierzchnię przeszklenia i pozwala wpuścić do pomieszczeń więcej światła.


"Kömmerling"

Kömmerling to marka profili z tradycjami działająca od 100 lat. Przedsiębiorstwo założył w 1897 Karl Kömmerling jako zakład handlowy.

Przez stulecie firma produkowała między innymi: kleje i syntetyczne kauczuki a w 1967 zostało uruchomione tłoczenie profili okiennych i płyt z PVC. Firma stawia sobie za cel wytwarzanie produktów spełniających najwyższe wymogi jakościowe.

Poza tym marka KÖMMERLING jest wiodącą w produkcji profili PVC dla różnorodnych zastosowań. Doświadczenie i długoletnia obecność na rynku gwarantują produkt końcowy na najwyższym światowym poziomie.


Swoją produkcję opieramy na najwyższej klasy surowcach i materiałach:

• okucia okienne marki SIEGIENIA
• zasuwnice drzwiowe marki WINKHOUS
• zawiasy i osprzęt drzwi marki Dr. Hahn


Transport
Dzięki własnemu transportowi nasze produkty trafiają bezpośrednio pod wskazany adres. Nie martwisz się o przewóz i bezpieczeństwo okien. Jesteśmy w stanie przewieź duże ilości okien a Ty nie tracisz czasu na szukanie dodatkowego transportu i nie płacisz pośrednikom. Nasze okna z fabryki jadą wprost do Ciebie.

Montaż okien
Aby uzyskać maksymalne zadowolenie Klientów proponujemy również montaż naszych okien. Specjalna, doświadczona brygada na miejscu demontuje stare okna wstawiając w ich miejsce produkt najwyższej jakości. Nasi fachowcy są do Państwa dyspozycji.

 

Początek strony